Gruzijas pilsētā Tbilisi norisinās starptautiskās ITF jauniešu J5 kategorijas tenisa sacensības "Mziuri Cup 2021". Liepājnieks Dāvids Špaks izcīnīja dalītu 3.vietu dubultspēļu sacensībās, spēlējot kopā ar Aleksi Čamrotu no Baltkrievijas.

Liepājas Tenisa sporta skolas audzēknis šīs sacensības uzsāka pamatturnīrā. Vienspēļu 1.kārtā Dāvids pārliecinoši ar 6-0, 6-1 guva uzvaru pār Francijas pārstāvi Baptistu Lagiju. Bet cīņā par ceturtdaļfinālu Dāvids ar 3-6, 3-6 bija spiests atzīt ar 5.numuru izsētā ukraiņa Andrija Zimnoča pārākumu.

Dubultspēlēs liepājnieks Dāvids Špaks spēlēja kopā ar Baltkrievijas pārstāvi Aleksi Čamrotu. Spraigā 1.kārtas cīņā abi puiši ar 6-7(1), 6-1, 11-9 pārspēja duetu no Beļģijas, kuri sacensībās bija izsēti ar 4.numuru. Ceturtdaļfinālā no liepājnieka un baltkrieva apvienotā pāra ar 6-3, 6-2 cieta Francijas pāris, bet cīņā par finālu Dāvids ar Aleksi piedzīvoja zaudējumu ar 3-6, 3-6 duetam no Izraēlas, tādējādi iegūstot dalīto 3.vietu dubultspēļu sacensībās.

Pēc šī turnīra Dāvids uzkavēsies Tbilisi, lai piedalītos ITF jauniešu J4 kategorijas turnīrā "Tbilisi Cup 2021", informē Liepājas Tenisa sporta skolas direktors Elans Zīverts.