"Liepāja" ar Kārļa Ozoliņa vārtiem sestdien Latvijas "Optibet" Hokeja līgas (OHL) spēlē pārspēja "Mogo"/LSPA, nostiprinoties līgas vadībā, bet viesos uzvaru svinēja "Olimp"/"Venta 2002" un "Zemgale"/LLU.

"Liepāja" savā laukumā ar 1:0 (0:0, 0:0, 1:0) pieveica "Mogo"/LSPA.

Vienīgos vārtus mača 42.minūtē vairākumā pēc Romāna Ņekļudova piespēles guva Kārlis Ozoliņš.

Pēc "iesildīšanās" pirmajā trešdaļā otrajā notika arī roku izvicināšana, saķeroties mājiniekam Kristapam Nīmanim un Elvisam Želubovskim, pēc Nīmaņa sitiena ar nūju vēlreiz iesaistoties asumos - šoreiz ar Krišjāni Rēdlihu, kā arī pielietojot citus neatļautus un ar divām minūtēm sodāmus paņēmienus.

Tieši pēc viesu spēlētāja Jāņa Ozoliņa otrās trešdaļas beigās veiktās grūšanas ar nūju rokās pēdējās trešdaļas sākumā uzvaras vārtus iemeta Kārlis Ozoliņš.

Mājiniekiem vārtos Māris Jučers atvairīja visus 38 rīdzinieku metienus, bet Henrijs Ančs viesiem netika galā ar vienu no 27 liepājnieku raidījumiem.

Mājiniekiem par labāko spēlē tika atzīts Egils Kalns, bet viesiem - Krišjānis Rēdlihs.

Turnīra tabulas vadībā ar astoņiem punktiem četros mačos ir "Liepāja", seši punkti trīs cīņās ir "Olimp"/"Venta 2002". Ar četriem punktiem seko "Mogo"/LSPA četrās cīņās un "Zemgale"/LLU - trijās. Hokeja skolai "Rīga" ir trīs punkti četrās spēlēs, viens punkts trijās spēlēs ir "Prizma"/IHS, bet bez punktiem ir Daugavpils "Dinaburga".

2020./2021.gada sezonā OHL spēlē "Mogo"/LSPA, "Olimp"/"Venta 2002", "Zemgale"/LLU, Hokeja skolas "Rīga", Daugavpils "Dinaburga", "Prizma"/IHS un "Liepājas" komandas.

Pagājušajā sezonā Latvijas virslīgā spēlēja astoņas komandas, taču 2020./21.gada sezonā būs par vienu komandu mazāk, jo turnīrā nespēlē "Kurbads".