Rīt, 24. aprīlī, SIA "Liepājas enerģija" darbinieki, atbalstot visā valstī notiekošo spodrības mēnesi, ar dalību Lielajā talkā noslēgs savu objektu un teritoriju sakārtošanas darbus.

Uzņēmums Lielajā talkā piedalās katru gadu, sakārtojot gan uzņēmumam piederošās teritorijas, gan sniedzot devumu arī apkārtējās pilsētvides labiekārtošanā, informē Sabiedrisko attiecību speciāliste Agija Tērauda.

"Liepājas enerģijas" kolektīvs šā gada Lielās talkas ietvaros 24. aprīlī dosies uzkopt biokoģenerācijas stacijas teritoriju Kaiju ielā 33, gāzes koģenerācijas stacijas teritoriju Tukuma ielā 2a un uzņēmuma katlumāju, kas atrodas Grīzupes ielā 10. Savukārt 25. aprīlī, Lielās talkas dienā, vairāki uzņēmuma darbinieki pēc pašu iniciatīvas talkos arī citviet.

Lielā talka "Liepājas enerģijā" būs spodrības mēneša noslēgums; jau visu aprīli uzņēmuma darbinieki ir veikuši dažādus tehniskus un labiekārtošanas darbus savos objektos, piemēram, sakārtota šķeldas noliktava, izvesti būvgruži, izzāģēti koki un zari. Lielā talka ir ikgadējs uzņēmuma pasākums, un šo gadu laikā ir labiekārtoti savi objekti, kā arī sakopta Liepājas Veco kapu teritorija.

"Liepājas enerģija" aicina ikvienu piedalīties Lielajā talkā un, sniedzot savu devumu pilsētvides labiekārtošanā, arī ikdienā neaizmirst par videi draudzīgu dzīvesveidu.