Pirms divām nedēļām pēc  renovācijas ekspluatācijā nodota Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas ēka Alejas ielā 18. Tuvākajā laikā renovācijas darbus sāks arī Toma ielas ēkā.

Noslēdzies iepirkums par renovācijas darbu veikšanu Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas ēkā Toma ielā 23/25. Tāpat kā Alejas ielā 18, arī šeit strādās SIA "UPTK", ar kuriem slēgts līgums par 76 240,51 eiro, neskaitot PVN.

Iepirkumā piedalījās vēl četri uzņēmumi – "Vega 1", "Lādēni", "Kurzemes krāsas", "Liepājas celtniecības sabiedrība Būvnieks", turklāt SIA "Lādēni" piedāvātā cena no uzvarētāja piedāvātās atšķīrās pavisam nedaudz – tikai par 4,33 eiro.

Renovācijas mērķis ir uzlabo ēkas energoefektivitāti, kas, saskaņā ar tehnisko projektu, tiks panākts siltinot fasādi un cokolu, nomainot logus un durvis un siltinot bēniņus.

SIA "UPTK" Liepājā strādā vairākos objektos, kā apakšuzņēmējs ar Liepājas Valsts tehnikuma rekonstrukcijas darbos.

Liepājas Dizaina un mākslas vidusskolas ēkas renovācijas Alejas ielā 18 kopējās izmaksas bija 60 942,44 eiro ar PVN. 85 procentus no izmaksām sedza Eiropas Savienība un 15 procentus Kultūras ministrija.