Firma „UPTK”, kas jau pirms diviem gadiem remontēja Liepājas domi, uzvarējusi iepirkumā par vēl citu domes telpu remontu, vēstīts pašvaldības mājaslapā.

Liepājas domes iepirkumu rezultāti rāda, ka 24.septembrī noslēgts līgums ar SIA „UPTK” par telpu remontu Liepājas domes ēkā Rožu ielā 6.

Līgums noslēgts par summu 16 172,66 eiro (neskaitot PVN).

Kā portālu informēja domes sabiedrisko attiecību speciāliste Evita Eņģele, izsludinātā iepirkuma ietvaros domes ēkā tiks veikts arhīva telpas, garderobes un publiskās tualetes remonts. Tualetē pēc remontdarbiem tiks nodrošināta vides pieejamība.

Portāls jau pērn rakstīja par to, cik nepievilcīga izskatās domes garderobe, kas drīzāk atgādina noplukušu, vismaz gadus piecdesmit neremontētu ūķi, kas reizēk kalpo par dažādu krāmu noliktavu, nekā pieklājīgu vietu, kur pašvaldības viesiem un liepājniekiem atstāt virsdrēbes.

2012.gada sākumā Liepājas domes ēkā notika gan fasādes, gan iekštelpu remonts, kura laikā tika restaurēti griesti lielajā zālē un vienā no otrā stāva kāpņu laukumiem, kā arī tika veikts ēkas pagrabstāva sienu, grīdu un inženierkomunikāciju remonts. Par garderobi gan neviens neiedomājās ne šajā, ne iepriekšējo remontu laikā, kad uzpucēja domes priekšsēdētāja, vietnieku un citu amatpersonu kabinetus un koridorus.

Kopumā domes remontdarbiem 2012.gadā pašvaldības bija atvēlējusi vairāk nekā 18 tūkstoš latu no domes budžeta. Darbus veica SIA "Lādēni" un SIA "UPTK"”.