Uzņēmums „Stena Line”, kas no „Scandlines GmbH” 11.oktobrī oficiāli pārņem piecas maršrutu līnijas, sola nākamgad renovēt prāmjus, kā arī ieviest jaunas koncepcijas, ziņo BNS.

Šīs piecas līnijas, proti, no Travemindes uz Ventspili un Liepāju Latvijā un līnijas no Trelleborgas uz Rostoku un Zasnicu, kā arī kravu pārvadāšanas līnija Nīnēshamna – Ventspils, nozīmē, ka „Stena Line” izvērš savu maršrutu līniju tīklu, turklāt uzņēmums uzsāk darbību Baltijas reģionā.

Lielais darījums tika publiskots maija beigās, un Vācijas konkurences uzraudzības iestādes iegādi nesen ir apstiprinājušas. Kopš šī laika ir veikts milzīgs integrācijas norises plānošanas darbs. Tagad sākas pats integrācijas process, tomēr vispirms paies dažas nedēļas, iekams klienti ievēros, ka „Stena Line” pārņēmis Scandlines sākotnēji vadīto darbību.

– Mūs gaida liels un saistošs darbs, un mēs ļoti priecājamies par šo iegādi. Gan tādēļ, ka izvēršam savu darbību, gan tādēļ, ka ienākam mums jaunā, interesantā un augošā tirgū. Mūsu mērķis ir turpināt attīstīt darbību kā pasažieru, tā kravu pārvadāšanas jomā visās pārņemtajās līnijās, stāsta Gunnars Blumdāls, „Stena Line” vadītājs. Mums ir visaptveroši plāni attiecībā uz kvalitātes un pakalpojumu kāpināšanu, lai varētu piedāvāt saviem klientiem – pasažieriem un kravas pārvadātājiem – transportu uz augošu tirgu un no tā.

Darbība tiks vadīta ar „Stena Line” preču zīmi, un, lai bagātinātu izjūtas uz klāja, mūsu mērķis ir renovēt prāmjus, kā arī ieviest jaunas koncepcijas. Šis darbs sāksies nākamajā gadā.

Jauno līniju un kuģu ”Trelleborg”, ”Skåne”, „Sassnitz”, ”Mecklenburg Vorpommern” un ”Ask” (kursē uz Liepāju), tāpat čarterkuģu ”Scottish Viking”, ”Urd” (kursē uz Liepāju) un ”Watling Street” iegāde nozīmē, ka tagad „Stena Line” saviem klientiem Ziemeļeiropā var piedāvāt 22 līnijas, ko apkalpo 37 prāmji. Papildu šai darbībai arī aptuveni 300 šajās līnijās strādājošo darbinieku uzsāks darba gaitas uzņēmumā „Stena Line”.