Saistībā ar valstī noteiktajiem ierobežojumiem "Covid–19" infekcijas ierobežošanai bezmaksas vingrošanas nodarbības iedzīvotājiem, kas iepriekš norisinājās dažādos pilsētas mikrorajonos, būs pieejamas attālināti tiešsaistes režīmā kopā ar sertificētiem treneriem, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Uz nodarbībām aicināts pievienoties ikviens interesents, tai skaitā arī iesācēji. Aicinām izmantot šo laiku, lai uzsāktu nodarboties ar fiziskajām aktivitātēm vai mājsēdes laikā nepārtraukt regulāri kustēties.

Lai pievienotos nodarbībām, nepieciešams:
• savā datorā vai viedierīcē lejupielādēt Zoom.us programmu,
• nodrošināt, ka ierīcei ir kamera, lai treneris var sekot līdzi vingrinājumu izpildei;
• apģērbties ērtā tērpā un sarūpēt vingrošanas paklājiņu.

Pirms katras nodarbības tiks nosūtīta saite, uz kuras uzspiežot un ievadot pieejas datus, varēs pievienoties nodarbībai. Nodarbībai jāpievienojas ar savu vārdu un uzvārdu.

Lai pieteiktos nodarbībām, jāsazinās ar treneriem pa zemāk norādītajiem tālruņiem, nosūtot pieteikumu sms veidā, norādot savu vārdu, uzvārdu un e–pasta adresi, uz kuru nosūtīt nodarbības saiti.

Tiešsaistes nodarbību norises laiki:

• Nodarbības kopā ar treneri Alenu Eldmani (Dienvindrietumu mikrorajona vingrošana) – pirmdienās un ceturtdienās pulksten 18 (no 1. novembra). Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 20 233 566.

• Nodarbības kopā ar treneri Martu Flaksu (Jaunliepājas mikrorajona vingrošana) – otrdienās pulksten 18.30. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 26 420 788.

• Nodarbības kopā ar fizioterapeiti Solveigu Rozentāli (Jaunliepājas mikrorajona vingrošana) – sestdienās pulksten 9.30. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 29 742 832.

• Nodarbības kopā ar treneri Anci Zariņu un fizioterapeiti Solveigu Rozentāli (Ziemeļu priekšpilsētas mikrorajona vingrošana) otrdienās un svētdienās pulksten 18. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 29 742 832.

• Nodarbības kopā ar treneri Sintiju Danci (Karosta) trešdienās un piektdienās pulksten 19. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 20 034 240.

• Nodarbības kopā ar treneri Rihardu Neju (Zaļās birzes mikrorajons) – trešdienās pulksten 17.30 un svētdienās pulksten 10. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 29 746 439.

• Vingrošanas nodarbības personām no 54 līdz 63 gadiem – pirmdienās pulksten 17.30; personām no 64 gadiem – pirmdienās pulksten 10. Nodarbības vada trenere Dace Dieviņa. Pieteikšanās, sūtot sms uz tālruni 27 833 180.

Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.

Papildu informācija, sazinoties ar Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļu pa e–pastu: veseliba@liepaja.lv.