Valsts svētku brīvdienu periodā, 18. un 19.novembrī, pasta pakalpojumus Latvijā sniegs atsevišķas nodaļas lielākajos tirdzniecības centros. Liepājā strādās divas pasta nodaļas.

Pirmssvētku dienā, 17.novembrī, pasta nodaļas strādās atbilstoši sestdienas darbalaika grafikam. Ar Latvijas Pasta starpniecību svētku datumos izmaksājamās pensijas un pabalsti tiks piegādāti agrāk.

Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā svētdien, 18.novembrī, un valsts noteiktajā brīvdienā pirmdien, 19.novembrī, pasta pakalpojumi būs pieejami atsevišķās pasta nodaļās lielāko pilsētu tirdzniecības centros. Precīzs Rīgā, Mārupē, Daugavpilī, Jelgavā, Jēkabpilī un Liepājā strādājošo pasta nodaļu saraksts un to darbalaiki pieejami šeit.

Mūsu pilsētā būs atvērta Liepājas 3.pasta nodaļa, t/c "Rietumu Centrs", Jaunā Ostmala 3/5 un Liepājas 7.pasta nodaļa, t/c "Supernetto", Ganību ielā 175/177.

Pensijas un pabalsti, kuru saņemšanas datums ar piegādi dzīvesvietā paredzēts 14. un 15.novembrī, klientiem tiks piegādāti un izmaksāti 14.novembrī; 15.novembrī tos saņems klienti, kuriem par izmaksas datumu noteikts 16. un 17.novembris, savukārt 16.novembrī klienti saņems pensijas un pabalstus, kuru izmaksas datums ir 18. un 19.novembris.
    
Latvijas Pasts sveic visus valsts iedzīvotājus Latvijas Republikas Proklamēšanas 100.gadadienā!