Aizvadītajā diennaktī Latvijā veikti 1763 "Covid-19" testi un reģistrēti septiņi jauni saslimšanas gadījumi, no kuriem divi Liepājā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.


Līdz ar to diennaktī reģistrētais "Covid-19" gadījumu skaita pieaugums ir lielākais kopš jūnija sākuma. Kā liecina aģentūras LETA arhīvs, saskaņā ar SPKC datiem 2.jūnijā tika atklāti astoņi jauni "Covid-19" gadījumi, bet pēc tam nevienā diennaktī netika atklāts vairāk par sešiem "Covid-19" gadījumiem.


Līdz šim Latvijā kopumā veikts 160 281 "Covid-19" izmeklējums, saslimušas 1134 personas, bet 30 mirušas.


Savukārt līdz šodienai atveseļojušies 1008 cilvēki, kas ir par astoņiem vairāk, nekā 4.jūlijā, liecina jaunākie SPKC dati.


Kā liecina Nacionālā veselības dienesta (NVD) apkopotā informācija, pēdējās diennakts laikā neviens "Covid-19" pacients nav stacionēts, bet stacionāros aizvien ārstējas pieci "Covid-19" pacienti, no kuriem četri pacienti ar vidēji smagu, bet viens pacients ar smagu slimības gaitu.


Kopumā līdz šim no stacionāra izrakstīts 181 pacients, tostarp gan tādi, kuri atveseļojušies, gan tādi, kuri miruši, liecina NVD apkopotie dati.