Biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļa aicina uz tikšanos otrdien, 9.februārī, pulksten 17 Stendera ielā 5, Vācu draudzes telpās otrajā stāvā.

Kā viesis piedalīsies Liepājas kanisterapijas komandas koordinators Ingars Gudermanis, kurš stāstīs par kanisterapiju un tās piedāvātajām iespējām rehabilitācijā. Uz tikšanos Ingars sola ierasties ar miniatūršnauceri Pogu, kas pašlaik apgūst nepieciešamās zināšanas, lai kļūtu par sertificētu kanisterapeiti.

Teiksim paldies līdzšinējai nodaļas vadītājai Ilgai Vitālei, vēlēsim veiksmi man, Ilzei Vainovskai, kā stafetes pārņēmējai un, lai mums visiem izdodas!

Tradīcija tikties mēneša otrajā otrdienā paliek, taču 8.martā pulksten 17 tiksimies citviet – Liepājas Sociālā dienesta 3. stāva zālē (ir lifts) Veidenbauma ielā 3, ieeja no sētas.

Pārrunāsim vasaras nometnes "Spēka avots" pieredzi un plānus šim gadam. Laipni aicināti dalīties ar padomiem, idejām un nākt pulkā!

Biedrība "Dzīvības koks" apvieno esošos un bijušos onkopacientus, kā arī viņu tuviniekus vai citus, kam, saskaroties ar diagnozi "vēzis", ir nepieciešams atbalsts vai kuri šo atbalstu var sniegt citiem.

Liepājas nodaļa izveidota 2013. gada septembrī. Liepājas nodaļas vadītāja kopš šī gada februāra ir Ilze Vainovska (t.28343138).