Trešdaļa no trešdien atklātajiem "Covid–19" gadījumiem ir reģistrēta Rīgā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra dati (SPKC), ziņo LETA.

Galvaspilsētā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 46 jauni saslimšanas gadījumi, un kopumā 14 dienu kumulatīvais saslimušo skaits galvaspilsētā pašlaik ir 786 cilvēki.

Daugavpilī aizvadītajā dienā reģistrēti astoņi jauni inficētie, Kuldīgas, Rēzeknes un Siguldas novadā – katrā septiņi, Viļānu novadā pieci, Līvānu novadā un Ventspilī – katrā četri, bet Liepājā – 2.

Lielākais pēdējās divās nedēļās saslimušo kopskaits ir Rīgā – 786, Daugavpilī – 160, Jelgavā – 95, Liepājā – 77, bet Jūrmalā – 45 iedzīvotāji. Vienlaikus desmit novados pēdējo 14 dienu laikā nav reģistrēts neviens inficēšanās gadījums ar "Covid–19".

Ceturtdien Liepājas slimnīcā ārstējās četri "Covid–19" slimnieki, no kuriem divi bija reanimācijā.

Aģentūras LETA aprēķini, kas balstās uz Centrālās statistikas pārvaldes datiem par iedzīvotāju skaitu novados 2021.gada sākumā un SPKC datiem par pēdējās 14 dienās saslimušajiem Latvijas pašvaldībās, liecina, ka 14 dienu kumulatīvā saslimstība uz 100 000 iedzīvotāju Latvijā patlaban ir 125,8 gadījumi.