Lai uzlabotu grūtnieču fizisko un emocionālo labsajūtu un rastu izkustēšanās iespēju, topošās māmiņas aicinātas pievienoties bezmaksas vingrošanas nodarbībām tiešsaistē platformā Zoom. Nodarbības vada fizioterapeites Solveiga Rozentāle un Ieva Vasiļjeva, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Nedēļā tiek organizētas divas nodarbības. Uz nodarbību trešdienās pulksten 11.00 aicinātas pievienoties topošās māmiņas, kuras jau atrodas dekrēta atvaļinājumā (grūtniecības 3. trimestris), šo nodarbību vada fizioterapeite Solveiga Rozentāle.

Uz otru nodarbību trešdienās pulksten 18.00, aicinātas grūtnieces, kas vēl nav devušās dekrēta atvaļinājumā (grūtniecības 2. trimestris). Šo nodarbību vada fizioterapeite Ieva Vasiļjeva.

Lai pieteiktos nodarbībām, nepieciešams sazināties ar fizioterapeitēm Solveigu Rozentāli (3. trimestris, tālrunis: 29 742 832) vai Ievu Vasiļjevu (2.trimestris, tālrunis: 29 734 876), nosūtot Whatsapp ziņu vai SMS ar savu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi.

Lai pievienotos nodarbībām, nepieciešams:
– saņemt no grūtniecības uzraugošā ārsta vai vecmātes atļauju piedalīties vingrošanas nodarbībās, kas jāuzrāda fizioterapeitēm,
– savā datorā vai viedierīcē lejupielādēt Zoom.us programmu,
– apģērbties ērtā tērpā un sarūpēt vingrošanas paklājiņu.

Pirms katras nodarbības tiks nosūtīta saite, uz kuras uzspiežot un ievadot pieejas datus, varēs pievienoties nodarbībai

Nodarbību mērķis ir palīdzēt grūtniecei sagatavoties dzemdībām, uzlabot vispārējo fizisko un emocionālo labsajūtu grūtniecības laikā.

Nodarbību laikā tiks apgūtas elpošanas un atslābināšanās tehnikas (relaksācijas pozas), ko topošās māmiņas var pielietot dzemdībās, stiprināta muskulatūra, uzsvaru liekot uz iegurņa un muguras muskulatūru, izkustinātas locītavas u.tml.

Nodarbībām var pievienoties grūtnieces no 13. grūtniecības nedēļas ar grūtniecības uzraugošā ārsta vai vecmātes atļauju vingrot.

Nodarbības tiek finansēts Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.

Papildu informācija, sazinoties ar Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļu pa e-pastu: veseliba@liepaja.lv.