Kopumā no aizvadītajā diennaktī atklātajiem 40 "Covid–19" gadījumiem 16 ir reģistrēti Rīgā, kamēr pārējās pašvaldībās sasirgušo skaits nav pārsniedzis divu gadījumu robežu, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.

Rīgā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 16 jauni saslimšanas gadījumi, un kopumā 14 dienu kumulatīvais saslimušo skaits galvaspilsētā pašlaik ir 652 cilvēki.

Pa diviem jauniem "Covid–19" gadījumiem aizvadītajā dienā atklāti Jūrmalā, Valmierā un Carnikavas, Inčukalna un Priekules novadā, bet pa vienam – Babītes, Baldones novadā, Daugavpilī, Daugavpils, Garkalnes, Iecavas novadā, Jelgavā, Jēkabpilī, Krimuldas novadā, Liepājā, Mārupes, Olaines, Pārgaujas, Priekuļu, Tukuma novadā un Ventspilī.

Lielākais pēdējās divās nedēļās saslimušo kopskaits ir Rīgā – 652, Daugavpilī – 136, Jelgavā – 74, Liepājā – 70, bet Daugavpils novadā – 49 iedzīvotāji. Pārējos novados un pilsētās pēdējās divās nedēļās saslimušo skaits nepārsniedz 40.

Pirmdien Liepājā no "Covid–19" ārstējās divi cilvēki, no kuriem viens bija reanimācijā.

Šobrīd 13 pašvaldībās pēdējo 14 dienu laikā nav reģistrētu "Covid–19" slimnieku – Aglonas, Aknīstes, Alojas, Alsungas, Jaunpiebalgas, Ķeguma, Mērsraga, Rucavas, Rugāju, Rundāles, Skrīveru, Varakļānu un Viļakas novados.

Aģentūras LETA aprēķini, kas balstās uz Centrālās statistikas pārvaldes datiem par iedzīvotāju skaitu novados 2021.gada sākumā un SPKC datiem par pēdējās 14 dienās saslimušajiem Latvijas pašvaldībās, liecina, ka 14 dienu kumulatīvā saslimstība uz 100 000 iedzīvotāju Latvijā patlaban ir 103,6 gadījumi.