No aizvadītajā dienā atklātajiem kopumā 74 "Covid–19" inficēšanās gadījumiem 61% reģistrēts Rīgā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Rīgā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 45 no jaunajiem inficētajiem un kopumā 14 dienu kumulatīvais saslimušo skaits galvaspilsētā pašlaik ir 998 cilvēki.

Savukārt Daugavpilī aizvadītajā dienā reģistrēti pieci jauni inficētie, bet Dundagas novadā – četri. Virknē citu pašvaldību aizvadītajā diennaktī reģistrēts mazāks inficēto skaits, Liepājā – neviens.

Pirmdien Liepājas slimnīcā ārstējās seši "Covid–19" slimnieki, no kuriem trīs bija reanimācijā.

Lielākais pēdējās divās nedēļās saslimušo kopskaits ir Rīgā – 998, Daugavpilī – 169, Jelgavā – 115, Liepājā – 85, bet Ogres novadā – 68 iedzīvotāji. Vienlaikus Aknīstes, Alsungas, Mērsraga, Nīcas, Priekules, Rucavas, Vaiņodes un Vārkavas novadā pēdējo 14 dienu laikā nav reģistrēts neviens inficēšanās gadījums ar "Covid–19".

Aģentūras LETA aprēķini, kas balstās uz Centrālās statistikas pārvaldes datiem par iedzīvotāju skaitu novados 2021.gada sākumā un SPKC datiem par pēdējās 14 dienās saslimušajiem Latvijas pašvaldībās, liecina, ka 14 dienu kumulatīvā saslimstība uz 100 000 iedzīvotāju Latvijā patlaban ir 153,4 gadījumi.