Veselības centru apvienība, kurā ietilpst arī Liepājas MC (agrākā Metalurgu slimnīca), pirms nedēļas piedalījās izstāde "I love me" Helsinkos, izstāžu centrā "Messukestus".

Izstādē Veselības centru apvienība piedalījās ar "Medtour Latvia" stendu, kurā izstādes apmeklētājus iepazīstināja ar medicīnas tūrisma iespējām Latvijā, informē BNS.

Liela interese bija par stomatoloģijas pakalpojumiem, dažādām estētiskās skaistumkopšanas procedūrām, lāzerpocedūrām, bariatriskām operācijām, kā arī diagnostikas iespējām, kuras varam piedāvāt ne tikai par konkurētspējīgām cenām, bet arī augstā kvalitātē, turklāt stundas lidojuma attālumā, kas nav mazsvarīgi. Aktuāls jautājums ir arī neauglības ārstēšana, ar kuras rezultātiem varam lepoties un arī somi izrāda vēlmi izmantot neauglības diagnosticēšanas un ārstēšanas pakalpojumus pie mums Latvijā, ko piedāvā reproduktīvās veselības Klīnika EGV.

Izstādē "I love me" (Es mīlu sevi) varēja iepazīties ar dažādu nozaru pārstāvju piedāvājumiem: skaistums, mode, veselība, uzturs, varēja ne vien iegūt informāciju, bet arī iepirkties un vērot fitnesa paraugdemonstrējumus, modes skates, piedalīties lekcijās. Pēc provizoriskajiem statistikas datiem 3 dienās izstādi apmeklējuši 50 000 cilvēki.

AS "Veselības centru apvienība" dalība stendā tika rīkota Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) Ārējo tirgu apgūšanas atbalsta programmas projekta "Nozaru nacionālie stendi starptautiskajās izstādēs ārvalstīs un eksporta konsultācijas" ietvaros. LIAA mērķis ir sekmēt uzņēmējdarbības attīstību Latvijā, veicinot ārvalstu investīciju apmēra pieaugumu un palielinot Latvijas konkurētspēju pašmāju un starptautiskajos tirgos.

AS "Veselības centru apvienībā" (VCA) ietilpst sekojošas poliklīnikas: "Aura", "Dzelzceļa veselības centrs", "Dinas" "Jugla", "Elite", "Liepājas MC", "Olvi", "Pļavnieki", "Pulss 5", "Vesels", Bolderājas doktorāts un Mežaparka doktorāts, kā arī "Klīnika EGV", kuras darbības fokuss ir reproduktīvā veselība.