Pēc pagājušajās nedēļas atslābuma, kad Liepājas reģionālajā slimnīcā vidēji ārstējās 17 – 18 pacientu ar diagnozi "Covid-19", šonedēļ šo slimnieku skaits konstanti sniedzas pāri 40.


Pirmo reizi slimnieku skaits virs 40 parādījās 7. oktobrī, taču nākamajā dienā samazinājās līdz 28, pēc tam bija zem 20.


Kā portālu irliepaja.lv informēja Liepājas reģionālās slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Indra Grase pirmdien, 18. oktobrī, "Covid-19" pacientu skaits Liepājas reģionālajā slimnīcā bija 42, četri no kuriem ārstējās Intensīvās terapijas nodaļā, divas bija grūtnieces un viens – bērns. Otrdien slimnīcā bija 40 "Covid-19" slimnieku, no kuriem četri atradās Intensīvās terapijas nodaļā, divi – "Covid-19" nodaļā (Infekciju nodaļā) paaugstinātas plūsmas skābekļa terapijas gultās, viena no slimajiem bija grūtniece, viens – bērns.


Trešdien slimnīcā ārstējās jau 46 pacienti ar "Covid-19" saslimšanu, no tiem pieci ievietoti Intensīvās terapijas nodaļā, divi – "Covid-19" nodaļā paaugstinātas plūsmas skābekļa terapijas gultās, viena ir grūtniece, divi – bērni.


Kā noskaidroja portāls irliepaja.lv, neviens no pieaugušajiem slimniekiem nav bijis vakcinēts pret "Covid-19".