No aizvadītajā dienā atklātajiem kopumā 143 "Covid–19" inficēšanās gadījumiem 34% reģistrēti Rīgā, bet citās pašvaldībās reģistrēts salīdzinoši mazs jauno inficēto skaits, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati, ziņo LETA.

Rīgā aizvadītajā diennaktī reģistrēti 48 no jaunajiem inficētajiem, un kopumā 14 dienu kumulatīvais saslimušo skaits galvaspilsētā pašlaik ir 920 cilvēki.

Jelgavā un Rēzeknes novadā aizvadītajā dienā katrā reģistrēti septiņi jauni inficētie, Daugavpilī – seši, bet Liepājā – četri.

Otrdien Liepājas slimnīcā ārstējās seši "Covid–19" slimnieki, no kuriem trīs bija reanimācijā, gluži kā dienu iepriekš.

Lielākais pēdējās divās nedēļās saslimušo kopskaits ir Rīgā – 920, Daugavpilī – 161, Jelgavā – 113, Liepājā – 78, bet Ogres novadā – 64 iedzīvotāji. Vienlaikus Aglonas, Aknīstes, Alsungas, Mērsraga, Nīcas, Priekules, Rucavas, Rundāles un Vaiņodes novadā pēdējo 14 dienu laikā nav reģistrēts neviens inficēšanās gadījums ar "Covid–19".

Aģentūras LETA aprēķini, kas balstās uz Centrālās statistikas pārvaldes datiem par iedzīvotāju skaitu novados 2021.gada sākumā un SPKC datiem par pēdējās 14 dienās saslimušajiem Latvijas pašvaldībās, liecina, ka 14 dienu kumulatīvā saslimstība uz 100 000 iedzīvotāju Latvijā patlaban ir 144,2 gadījumi.