Jaunā koronavīrusa izraisītā slimība "Covid-19" pēdējā diennaktī apstiprināta vēl 17 cilvēkiem, līdz ar to kopumā ar to valstī saslimuši 197 cilvēki, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

Iepriekšējā diennaktī veikti 692 izmeklējumi personām ar aizdomām par saslimšanu ar "Covid-19", savukārt līdz šim Latvijā kopā veikti 6806 izmeklējumi personām ar aizdomām par "Covid-19".

Jau ziņots, ka no 13.marta līdz 14.aprīlim Latvijā saistībā ar "Covid-19" vīrusu izsludināta ārkārtējā situācija, šajā laikā nosakot virkni ierobežojošu pasākumu ar mērķi ierobežot vīrusa izplatību.

Papildināts. Visvairāk koronavīrusa izraisītās slimības "Covid-19" gadījumu līdz šim reģistrēts Rīgā, kur kopumā ir vismaz 101 saslimušais, kamēr Jūrmalā ir 11 līdz 25 pacienti, bet Jelgavā - seši līdz 11 saslimušie, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati.

Ar "Covid-19" Latvijā ir saslimuši 197 cilvēki.

Līdz šim "Covid-19" konstatēts arī Talsu, Tukuma, Iecavas, Ķeguma, Alojas, Mārupes, Rūjienas, Rēzeknes Limbažu, Stopiņu, Krimuldas, Sējas, Siguldas, Carnikavas, Garkalnes, Cēsu, Smiltenes, Aizkraukles, Ogres, Vecumnieku, Bauskas, Ozolnieku, Olaines, Ķekavas, Babītes, Salaspils, Grobiņas, Kuldīgas un Ventspils novados, kā arī Liepājā, Rēzeknē, Jēkabpilī, Daugavpilī.

Pirmo reizi inficēšanās gadījumi aizvadītajā dienā konstatēti Kocēnu novadā.

No kopumā 197 konstatētajiem "Covid-19" pacientiem, 60 ir vecumā no 30 līdz 39 gadiem, bet 44 saslimušie ir 20 līdz 29 gadus veci. SPKC dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā nav konstatēts neviens jauns "Covid-19" pacients vecumā no 20 līdz 29 gadiem.