Sestdien, 24.septembrī, SIA "Liepājas Pētertirgus"  no pulksten 7 līdz 17 tirgus teritorijā un ārpus tās organizē "Miķeļdienas gadatirgu", informē menedžere Agnija Mežniece.

Tradicionāli gadatirgū tiek piedāvāts visplašākais produkcijas klāsts. Kuršu laukumā atradīsiet koku, krūmu un puķu stādiņus, kā arī koka izstrādājumus, rotas, gleznas, keramiku, adījumus, rokdarbus, pinumus un citus amatnieku darinājumus. Turpat un tirgus teritorijā pieejams plašs pārtikas preču klāst gan maize, medus, kūpinātas zivis un gaļa, siers, tēja, gan daudzveidīgs saldumu un konditorejas izstrādājumu piedāvājums. Savukārt Rakstvežu iela atvēlēta rūpniecības preču tirgotājiem.

No pulksten 11 līdz 13 cirka "Beztemata" izrāde senatnīgās noskaņās ar skatītāju iesaistīšanos – monocikli, žonglēšana, burvju triki un manipulācijas. Darbosies garkāju, vizuālās darbnīcas, kā arī dažādas jautras un netradicionālas atrakcijas. Tirgus placī būs sastopama kaziņa, kuru varēs gan apskatīt, gan fotografēties. Kopā ar cirku "Beztemata" būs Durbes kultūras nama jaunie cirka mākslinieki.