Biedrība "Dzīvības koks" 10. janvārī pulksten 17 aicina savus biedrus pārrunāt biedrības ieceres šim gadam un uzsākto projektu ar jauniešu attīstības programmu "Go Beyond".

Arī šajā gadā turpinās "Dzīvības koka" tradīcija tikties katra mēneša otrajā otrdienā Sociālā dienesta mācību klasē trešajā stāvā (E.Veidenbauma ielā 3, ir lifts).

Biedrība "Dzīvības koks" apvieno cilvēkus, kuri saskārušies ar onkoloģisku diagnozi un meklē atbalstu vai arī var ar savu pieredzi atbalstīt citus.

10.janvārī pārrunāsim biedrības ieceres visam gadam un uzsākto sadarbības projektu ar jauniešu attīstības programmu "Go Beyond". Tas paredz gan dažādas nodarbības biedrības biedriem, gan aktivitātes skolās no 18. janvāra līdz 18. februārim, atzīmējot arī 4. februāri – Pasaules Pretvēža dienu. Pasaules Pretvēža dienas devīze "Mēs varam. Es varu" trim gadiem izvēlēta ar mērķi pievērst uzmanību tam, kā ikviens var sniegt atbalstu, darīt kaut ko, lai samazinātu aizspriedumus un stereotipus, kas joprojām saistīti ar diagnozi "vēzis".

Arī šogad var pieteikties saņemt bezmaksas krūts protēzes, zvanot pa tālruni 28343138 (Ilze Vainovska).