Otrdien, 11. oktobrī pulksten 17 Sociālā dienesta mācību klasē (E.Veidenbauma ielā 3) uz tikšanos Krūts veselības mēnesī aicina biedrība "Dzīvības koks”.

Šajā tikšanās reizē tiks runāts par krūšu veselību, uztura nozīmi vēža profilaksē, jaunumiem ārstēšanā un rehabilitācijā. Varēs iepazīt jaunā parauga krūšu protēzes, ko biedrība piedāvā bez maksas. Ierodoties uz tikšanos, čaklākie aicināti ņemt līdzi krāsainas kļavu lapas – turpinot projekta "Tiklīdz tu dari, tu vari" radošo garu, interesenti varēs iemācīties veidot lapu rozes, rozetes u.c.

Savukārt 14.oktobrī no pulksten 12 līdz 15 tirdzniecības namā "Kurzeme" ikviens tiks aicināts pie Rozā lentītes veselības galda, kur Liepājas Valsts tehnikuma audzēkņi un uztura speciālisti piedāvās dažādus salātus, iespējas kombinēt un pamēģināt ko jaunu, lai savu ēdienkarti bagātinātu vairāk ar dārzeņiem – vēža profilaksē liela nozīme ir pilnvērtīgam uzturam. Biedrība piedāvās informatīvos materiālus, t.sk., jaunāko "Pacienta Balss" izdevumu, aicinās kā solidaritātes zīmi piespraust rozā lentīti pie apģērba. Tautas ticējumus, kā tikt pie skaistām krūtīm, un jautrāku skatu uz dārzeņiem un dzīvi piedāvās folkloras kopa "Atštaukas" – labs noskaņojums liek atkāpties ne vienai vien slimībai! Projektu "Rozā lentītes veselības galds" līdzfinansē Liepājas dome.

Kā zināms, oktobris ir Krūts veselības mēnesis, kad solidaritāti ar krūts vēža pacientēm pauž rozā krāsa! Laipni aicināti paturēt prātā un līdzdalīt citiem šādus onkoloģisko pacientu un viņu tuvinieku atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļas plānotos notikumus!