Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola (LMMDV) 28. un 29.martā koncertzālē "Lielais dzintars" organizēs jau desmito radošās izcilības pasākumu "Zelta griezums".

Apmeklētājiem būs iespēja tikties ar māksliniekiem un mūziķiem, apmeklēt izstādi "Zaļās zemes", kā arī baudīt svētku koncertu.  

Pasākums "Zelta griezums" tika iedibināts ar mērķi runāt par radošo izcilību, par tiekšanos pēc ideālā, proporcionālā un skaistā. Ideja paredz apzināšanos, ka lietu kopums veido perfektu un skaistu kopainu. Šādi Liepājas Mūzikas, mākslas un dizaina vidusskola  aktualizē gan mākslas lomu sociālekonomiskajā situācijā, gan radošā potenciāla apzināšanās nepieciešamību un estētisko vērtību saglabāšanas nepieciešamību.

Otrdien, 28.martā, būs iespēja tikties ar mūziķiem Aivaru Hermani un Uldi Marhileviču, kā arī ilggadējo skolas pasniedzēju Gunti Cukuru un mākslinieci Maiju Kurševu.

Savukārt dienas izskaņā varēs apmeklēt ekspozīcijas "Zaļās zemes" atklāšanas pasākumu un tikties ar tās autori Ievu Epneri, kā arī apmeklēt Dzintara Beitāna diska atklāšanas koncertu "Kamerzālē" un "Civita Nova" zālē baudīt izcilu koncertu ar Dzintaru Beitānu, Uldi Marhileviču, Jāni Strazdu, Māri Kupču, Rustamu Bagirovu, Jāni Ivuškānu, Paulu Ķierpi, Gunti Kolertu un citiem mūziķiem.

Savukārt, trešdien, 29.martā koncertzālē "Lielais dzintars" būs iespēja apmeklēt vairākus radošus seminārus, kā arī dienas noslēgumā koncertu "Zelta griezums 2017".