Aizvadītajā diennaktī pie līdzšinējiem 12 liepājniekiem, kuri saslimuši ar koronovīrusa "Covid – 19" izraisīto slimību, klāt nākuši vēl divi, pastāstīja Liepājas domes Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļas vadītāja Elīna Tolmačova.


Viens no pēdējiem diviem saslimušajiem diemžēl nav spējis izskaidrot, kādā veidā būtu varējis saslimt. Arī viens no iepriekšējiem 12 saslimušajiem nav radis skaidrojumu par saslimšanas iespējamiem apstākļiem.


Viens no 14 ar "Covid - 19" inficētajiem liepājniekiem uzņemts un ārstējas Liepājas Reģionālajā slimnīcā. Savukārt diviem ir veikta pārbaude, un tie gaida rezultātus, pastāstīja slimnīcas valdes priekšsēdētājs Edvīns Striks. Slimnīcā "Covid -19" tests veikst arī 25 mediķiem, pēc Strika sacītā, visiem rezultāts bijis negatīvs.


Jau vēstīts, ka koronavīrusa izraisītā slimība "Covid–19" pēdējā diennaktī apstiprināta vēl 35 cilvēkiem, bet kopumā ar to valstī saslimuši 493 cilvēki, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.