Pagājušajā diennaktī Latvijā veikti 1467 "Covid-19" testi un nav reģistrēts neviens jauns saslimšanas gadījums, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija, taču kļuvis zināms, ka viens no astoņiem saslimušajiem, kas tika atklāti vakar, ir liepājnieks. Līdz ar to Liepājā ar "Covid-19" slimojuši kopumā 30 cilvēki, bet šobrīd ārstējas seši.


Līdz šim valstī veikti 168 947 "Covid-19" izmeklējumi, saslimušas ir 1173 personas un 30 mirušas. Savukārt atveseļojušies ir 1019 cilvēki.


Pēdējās diennakts laikā nav stacionētu pacientu ar "Covid-19". Patlaban stacionāros joprojām ārstējas trīs ar jauno koronavīrusu sirgstošie, no tiem divi pacienti ir ar vidēji smagu, bet viens – ar smagu slimības gaitu. Kopā no stacionāra izrakstīti 183 pacienti, starp kuriem ir gan tie, kas izveseļojušies, gan tie, kas miruši.


Kā ziņots, šonedēļ būtiski pieaudzis jaunu reģistrētu "Covid-19" inficēšanās gadījumu skaits. Pirmdien un otrdien tika reģistrēti pa septiņiem jauniem gadījumiem, trešdien – 13, ceturtdien – 11, bet piektdien – astoņi.


Lai ierobežotu "Covid-19" izplatību un novērstu arvien jaunus slimības uzliesmojumus, Ministru kabinets ārkārtas sēdē piektdien nolēma saīsināt sabiedriskās ēdināšanas vietu darba laiku.