Biedrība "Business HUB Liepāja" sadarbībā ar Izglītības pārvaldi 17.–21.jūnijā, skolnieku vasaras brīvlaika laikā organizē piecu dienu apmācību programmu "Jaunatnes Akadēmija".

Dalībai "Jaunatnes Akadēmijā" tiek meklēti spējīgi, uzņēmīgi un atraktīvi 8.–12. klases skolēni un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņi 1.–4. kurss, kuri ir gatavi pavadīt piecas dienas iedvesmojošu un panākumus guvušu cilvēku lokā.

Šī ir lieliska iespēja iegūt jaunas zināšanas, atrast jaunus draugus un domubiedrus, informē projektu koordinatore Inga Birzgale.

Apmācības notiks no 17. līdz 21.jūnijam, skolēnu vasaras brīvlaikā, "Coworking Liepaja" telpās, Vecajā Ostmalā 24. Diskusiju, lekciju, ekskursiju, aktivitāšu un praktisko darbu formātā jaunieši varēs attīstīt sevis prezentēšanas prasmes, ģenerēt pilsētvides un sabiedrības sociālo problēmu risinājumus, mācīties no citu pieredzes, diskutēt par aktuālām tēmām un uzzināt savas izaugsmes iespējas.

Šīs apmācības ir vieta 25 jauniem liepājniekiem (8.–12. klase un profesionālo izglītības iestāžu audzēkņus 1.–4. kurss). Pieteikšanās – šeit.

Šo projektu pilnībā finansē Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/l/001 "Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanai" (PuMPuRS).