Atzīmējot aizvadīto mēnesi jaunajā mācību gadā, 2.oktobrī pulksten 16 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība "Jauniešu māja" rīko pasākumu "Pirmais mēnesis – nolauzts", lai jaunieši dalītos savās sajūtās un emocijās par atgriešanos skolas dzīvē klātienē, informē projektu vadītāja Diāna Kamaņina.

Pirmajā pasākuma daļā norisināsies darbnīca "Emocijas un es", kurā tiks aplūkotas vairākas emocijas un sajūtas, ar kurām saskaramies ikdienā, īpaši pašreizējās pandēmijas ietekmē. Jauniešiem – caur dažādām praktiskām aktivitātēm, būs iespēja atpazīt savas emocijas, kā arī apgūt metodes, kas palīdz tās kontrolēt, lai tiktu galā ar trauksmi, bailēm, dusmām un bēdām. Iegūtās zināšanas un prasmes jauniešiem noderēs ikdienas saskarsmē vienam ar otru.

Smiešanās process ir svarīgs, jo tas ļauj pozitīvajām jūtām "izventilēties" un ievilkt šajā priekā arī citus. Smiekli ir ļoti lipīgi, tāpēc pasākumu noslēgs stand-up komiķis, rakstnieks un humoršova "Stīvais Nemelo" vadītājs Maksims Trivaškevičs.

Dalībnieku skaits ierobežots. Dalība pasākumā ir bez maksas ar iepriekšēju pieteikšanos, aizpildot anketu: ej.uz/PIRMAIS_MENESIS

Aktuālajai informācijai par šo un citiem pasākumiem un aktivitātēm var sekot "Jauniešu mājas" Facebook lapā un Instagram kontā.

Pasākums tiek rīkots atbilstoši valstī aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi "Covid-19" infekcijas izplatības ierobežošanai".