Asociācijas "Eurodesk" kampaņas "Time to move 2021" ietvaros piektdien, 8.oktobrī, pulksten 19 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība "Jauniešu māja" rīko pasākumu "Nakts video darbnīca", informē "Jauniešu mājas" izglītības metodiķe Ieva Cipriķe.

"Nakts video darbnīcas" laikā jauniešiem būs iespēja izstrādāt video materiālu video mākslinieka pavadībā un piedalīties "Eurodesk" izaicinājumā "Eiropa – manas mājas". Darbnīcas vadītājs palīdzēs tikt galā gan ar video stāstu, gan dos dažādus tehniskos padomus, knifus un trikus, kā izveidot video savā mobilajā telefonā.

Sadarbojoties "Eurodesk" Kurzemes reģiona koordinatoram un informācijas puntam, jauniešiem būs iespēja piedalīties arī diskusijā par ES piedāvātajām mobilitātes iespējām jauniešiem, veicinot izpratni par to ieguvumiem savu kompetenču pilnveidei.

Pasākuma laikā būs iespēja iestiprināties ar dažādām garšīgām uzkodām, kā arī piedalīties  viktorīnā un iegūt stilīgas balvas.

Dalībnieku skaits ierobežots. Dalība pasākumā ir bez maksas ar iepriekšēju pieteikšanos, aizpildot anketu: ej.uz/video_TTM

Aktuālajai informācijai par šo un citiem pasākumiem un aktivitātēm var sekot "Jauniešu mājas" Facebook lapā un Instagram kontā.

Pasākums tiek rīkots atbilstoši valstī aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi "Covid-19" infekcijas izplatības ierobežošanai".