Eiropas jaunatnes informācijas tīkla "Eurodesk" kampaņas "Time to Move 2021" ietvaros piektdien, 22.oktobrī pulksten 19 Liepājas Bērnu un jaunatnes centra struktūrvienība "Jauniešu māja" rīko pasākumu "Nakts ilustrāciju darbnīca", informē "Jauniešu mājas" izglītības metodiķe Ieva Cipriķe.

Liepājas BJC "Jauniešu māja" sadarbībā ar "Eurodesk" un biedrību "Attīstības platforma You+" 22. oktobrī pulksten 19 rīko pasākumu "Nakts ilustrāciju darbnīca", kura laikā jauniešiem būs iespēja iepazīties ar Eiropas brīvprātīgā darba specifiku un iespējām, izstrādāt ilustrācijas un piedalīties "Eurodesk" izaicinājumā "Piedzīvojot Eiropu". Kā arī piedalīties diskusijā par ES piedāvātajām mobilitātes iespējām jauniešiem, veicinot izpratni par to ieguvumiem, savu kompetenču pilnveidei. Pasākuma laikā būs iespēja piedalīties kahoot viktorīnā un iegūt balvas.

Dalībnieku skaits ierobežots. Dalība pasākumā ir bez maksas ar iepriekšēju pieteikšanos, aizpildot anketu: ej.uz/ilustrTTM

Aktuālajai informācijai par šo un citiem pasākumiem un aktivitātēm var sekot "Jauniešu mājas" Facebook lapā un Instagram kontā.

Pasākums tiek rīkots atbilstoši valstī aktuālajiem Ministru kabineta noteikumiem Nr. 360 "Epidemioloģiskās drošības pasākumi "Covid-19" infekcijas izplatības ierobežošanai".