Lai sniegtu iedzīvotājiem iespēju nodarboties ar daudzveidīgām fiziskajām aktivitātēm brīvā dabā, arī šovasar pašvaldība organizēs bezmaksas vingrošanas nodarbības Liepājas pludmalē. Pirmā nodarbība notiks 2. jūnijā pludmalē, Liedaga ielas galā. Nodarbības vadīs trenere Dace Dieviņa un jogas instruktore Eva Millere, informē Liepājas domes Sabiedrisko attiecību un mārketinga daļa.

Nodarbības pludmalē notiks trīs reizes nedēļā pludmalē Liedaga ielas galā līdz pat augusta beigām:
• pirmdienās pulksten 18 (instruktore Eva),
• otrdienās pulksten 6.30 (trenere Dace),
• ceturtdienās pulksten 18 (instruktore Eva).

Vingrošanas nodarbībās uzsvars tiks likts uz ķermeņa izkustināšanu un enerģijas atjaunošanu organismā, elpošanas tehnikas vingrinājumu apguvi un dziļās muskulatūras stiprināšanu. Nodarbībās tiks pielietoti pilates un jogas vingrinājumi. Nodarbības piemērotas dažādiem vecumiem un sagatavotības līmeņiem. Rīta nodarbības būs dinamiskākas, savukārt vakara nodarbības relaksējošas.

Vienas nodarbības norises ilgums ir viena stunda. Sava dalība nodarbībā ir iepriekš jāpiesaka, zvanot vai rakstot sms uz tālruni 28 810 296 trenerei Evai Millerei.

Uz nodarbību līdzi jāņem savs paklājiņš vai dvielis, kā arī jātērpjas ērtā apģērbā vingrošanai, kas ir atbilstošs laika apstākļiem.

Nodarbības tiek finansētas Eiropas Sociālā fonda projekta Nr.9.2.4.2/16/I/088 "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ietvaros.

Papildu informācija: Liepājas pilsētas pašvaldības administrācijas veselības Vides, veselības un sabiedrības līdzdalības daļā, rakstot veseliba@liepaja.lv.