Līdz 11.oktobrim ģitāristi ir aicināti pieteikties konkursam "Guitarday 2016". Konkursu jau astoto reizi rīko mūzikas instrumentu veikals "Sound Factory" sadarbībā ar kompāniju "Yamaha".

Konkursa fināls norisināsies Liepājā, ceturtdien, 20.oktobrī, plkst. 19.00 klubā "Fontaine Palace"

Konkursa dalībnieki, līdzīgi kā iepriekšējos gadus, cīnīsies par vērtīgām balvām. 1. vieta – dāvanu karte no "Yamaha" 600 eiro vērtībā; 2. vieta – dāvanu karte no "Yamaha" 400 eiro vērtībā; 3. vieta – dāvanu karte no "Sound Factory" 200 eiro vērtībā;

Savukārt Facebook balsojuma līderis iegūs savā īpašumā "Audio–Technica" austiņas.

Lai piedalītos konkursā, ģitāristiem, kuri nepārsniedz 30 gadu vecumu, jāieraksta pašsacerēts skaņdarbs .mp3 formātā. Ieraksts jānosūta uz e-pastu guitarday@soundfactory.lv līdz 11.oktobrim pulksten 23.59, norādot arī savu vārdu, uzvārdu, vecumu, skaņdarba nosaukumu, mūzikas stilu, grupu, kurā spēlē (ja tāda ir), kā arī pievienojot savu fotogrāfiju.

Pēc pieteikumu saņemšanas 14.oktobrī mājaslapā www.guitarday.lv tiks paziņoti pirmās kārtas uzvarētāji – 10 pretendenti, kuri uzstāsies konkursa fināla koncertā 20.oktobrī klubā "Fontaine Palace"

Finālā katram finālistam būs jāspēlē viens savs skaņdarbs un viena kaverversija. Dalībnieki drīkst uzstāties ar grupu, solo pro¬grammu vai spēlēt ar ieraksta pavadījumu.

Plašāka informācija par konkursa nosacījumiem www.guitarday.lv