Sestdien un svētdien Liepājas un Aizputes apkārtnē notiks rallijs, tāpēc tur gaidāmi satiksmes ierobežojumi, brīdina "Latvijas valsts ceļi".


Nedēļas nogalē Dienvidkurzemes novadā Liepājas un Aizputes apkārtnē norisinās rallija sacensības. 25.septembrī no pulksten 11.50 līdz 18 satiksmei būs slēgti vietējo autoceļu Krogzemji-Purmsāti un Purmsāti-Gramzda posmi, bet 26.septembrī no pulksten 11.50 līdz 17 visā garumā slēgs vietējos autoceļus Stroķi-Vecpils un Aizpute-Ilmāja. Apbraukšanu organizēs pa apbraucamajiem ceļiem.


Turpinoties ceļa būvdarbu sezonai, autovadītājiem arī citviet jārēķinās ar satiksmes ierobežojumiem un papildu laiku ceļā.


Lielākie satiksmes ierobežojumi uz valsts galvenajiem autoceļiem pašlaik ir uz Rīgas apvedceļa Salaspils-Babīte, kur posmā no Ķekavas apļa līdz Jelgavas šosejai vakara un nakts stundās ir viens luksofora posms, un paredzamais remontposma šķērsošanas laiks ir 20 minūtes.


Liepājas šosejas posmā no Skrundas līdz Kalvenei ir viens luksofora posms, ātrums ierobežots līdz 50 un 70 km/h un posma šķērsošanai nepieciešamas 25 minūtes.


Autoceļa Jēkabpils- Rēzekne- Ludza posmā no Greiškāniem līdz Rīgas ielai ir trīs luksoforu posmi un ātruma ierobežojums 50 un 70 km/h. Posma šķērsošana var prasīt 30 minūtes. Bet uz autoceļa Rēzekne- Daugavpils ceļa segas pārbūves posmā no Rēzeknes līdz Bekšiem divos posmos satiksmi regulē ar luksoforu, ātruma ierobežojums 30, 50 un 70 km/h un paredzamais šķērsošanas laiks – 30 minūtes.