Katra mēneša otrajā otrdienā, šoreiz 9. aprīlī, pulksten 17.30 būs biedrības "Dzīvības koks" tikšanās Veidenbauma ielā 3 (Sociālā dienesta mācību klasē 3. stāvā).

Sarunas, savstarpējs atbalsts un padomi. Šoreiz viesosies arī Aiva Juhnevica no "Lielā dzintara", lai iepazīstinātu ar piedāvājumu un iespējām bagātināt savu kultūras dzīvi Liepājā.

10.aprīlī pulksten 14.15 Raiņa  6.vidusskolā Ganību ielā 106 būs onkoloģiskās modrības veicināšanas informatīvais pasākums vidusskolēniem "Ar prieku par sauli", kurā piedalās dermatoloģe Zinaīda Plavoka. Jauniešiem būs arī viktorīna, lai nodemonstrētu savas zināšanas un tiktu pie balvām. Pasākumu finansiāli atbalsta projekts "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs" ar Eiropas Sociālā fonda finansējumu.

Savukārt 12.aprīlī pulksten 17.30 Stendera ielā 5 būs atbalsta grupas pasākums "Problēmu apzināšana un risināšana. Krīzes situācijas", ko vadīs psiholoģe Liene Šile.

Atbalsta grupā aicināts ikviens onkoloģiskais pacients vai viņa tuvinieki, kuri vēlas aprunāties, izrunāties vai uzklausīt citus. Atbalsta grupas pasākumi notiek reizi mēnesī, to nodrošina jau pieminētais projekts "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs".

Papildus informācija, zvanot biedrības Liepājas nodaļas vadītājai Ilzei Vainovskai pa tālruni 28343138.

Ja interesē dalība psihosociālās rehabilitācijas programmā "Spēka avots", vairāk informācijas un pieteikšanās mājaslapā www.spekaavots.lv.

Informācija par biedrību "Dzīvības koks" un pasākumiem arī facebook.com.