Biedrība "Dzīvības koks" šovasar rīkos divas psihosociālās rehabilitācijas nometnes "Spēka avots": no 31. jūlija līdz 5. augustam un no 14. līdz 19. augustam.

Psihosociālās rehabilitācijas programma "Spēka avots" ir pasākumu kopums, kas sniedz pārbaudītu un profesionālu informāciju par onkoloģiju, dod iespēju tikt galā ar emocionālo pārdzīvojumu, kas radies slimības dēļ, kā arī programmas laikā uzzināt, kā iespējams turpināt dzīvot pilnvērtīgi – gan praktiskā veidā, gan psihoemocionāli. Nometne notiek piecu dienu garumā kā intensīva programma, kurā kā lektori piedalās onkologs, psihologs, psihoterapeits, fizioterapeits, imunologs, mākslas terapeits un citi ar onkoloģijas nozari saistīti speciālisti.

Šajā vasarā programmas notiks viesu namā "Orinoko" (netālu no Kokneses), – biedrība organizēs arī transportu no Rīgas uz nometnes norises vietu un atpakaļ.

Katrā nometnē maksimālais dalībnieku skaits ir 24, līdz ar to aicinām pieteikties savlaicīgi. Šis skaits izvēlēts, lai nodrošinātu kvalitatīvu rehabilitācijas procesu un pēc iespējas lielāku individuālo pieeju.

Līdzmaksājums par dalību vienā nometnē ir 7 eiro par dienu (kopā 35 eiro).

Nometnē tiks nodrošinātas lekcijas, nodarbības un visi tām nepieciešami materiāli, ēdināšana, nakšņošana (divvietīgos numuros), transports no Rīgas uz nometnes norises vietu un atpakaļ.

Pieteikuma forma ir atrodama šeit.

Pieteikuma formai, lūdzu, pievienojiet arī motivācijas vēstuli, kurā īsi aprakstiet, kāpēc būtu nepieciešama šāda rehabilitācija un ko vēlaties iegūt no dalības šajā programmā.