Onkoloģisko pacientu un viņu tuvinieku atbalsta biedrības "Dzīvības koks" Liepājas nodaļa aicina 14.maijā pulksten 17.30 uz atbalsta grupas nodarbību Veidenbauma ielā 3 (Sociālā dienesta mācību klasē 3. stāvā).

To vadīs psihologe Diāna Oļukalne.

Atbalsta grupa domāta onkoloģiskajiem pacientiem un viņu tuviniekiem neatkarīgi, cik ilgs laiks pagājis, kopš atklāta diagnoze. Vienalga, vai cilvēks kādreiz jau bijis uz atbalsta grupu vai arī līdz šim tikai pats cīnījies ar savām domām, tāpat nav būtiski, vai nāks viens pats vai ņems līdzi kādu draugu. Ir jānāk, ja ir jautājumi, kas neliek mieru, ja gribas justies labāk, bet līdz šim nekas īsti nav līdzējis. Cilvēki ar līdzīgu pieredzi varbūt nevar dot gatavas atbildes, bet var palīdzēt pašam tikt cauri pārdomu jūrai un atrast savējos pieturas punktus. Ne vienmēr visu gribas stāstīt tuviniekiem, bet ir brīži, kad vairs nevar savus pārdzīvojumus iekšā noturēt un liekas, ka tie pārplēsīs pušu. Atbalsta grupa ir droša vide, kur psihologa vadībā līdz ar citiem kārtot domas un apzināties sajūtas. Nodarbības Oļukalnes vadībā turpat būs arī 11.jūnijā un 9. jūlijā.

Atbalsta grupas nodarbības ir daļa no projekta "Liepāja.Vesels.Aktīvs.Laimīgs", ko administrē Liepājas pašvaldība un finansē Eiropas Sociālais fonds.