Ceturtdien, 10.aprīlī, LTV 1 pulksten 21.15 Latvijas jaunatklāšanas raidījumā "TE!" Māris Olte dosies uz Liepāju, lai izsekotu naudas reinkarnācijai.

Liepājas amatniecības mājā kopā ar ekspertiem no Ventspils viņš pētīs, kā no latiem un santīmiem cilvēki darina pavisam jaunas lietas, informē radošās grupas pārstāve Eva Mežīte.
Pauls Timrots raidījumā testēs tūrismu Rūjienā, bet Gustavs Terzens un Marta Selecka satiks Latvijas labākos pastniekus – vīru un sievu no Vērgales, kuri kopā par pastniekiem strādā jau daudzus gadus.

Māra Kampernova ar "TE!" Rīgā jaunatklās vitrāžas un galvaspilsētā atrodamus dažādus stikla mākslas darbus. Viens no galvenajiem apskates objektiem būs Rīgas Doma topošā vitrāža, kas ir spilgts laikmetīgās domāšanas un 21. gadsimta tehnoloģisko iespēju paraugs.

"TE!" komanda veicina Latvijas apceļošanu visās gada sezonās un apzina vietējās vērtības, vietas, notikumus un cilvēkus. Raidījumu "TE!" veido "VFS Films" sadarbībā LTV, Latvijas Vides aizsardzības fondu, OlainFarm un Latvijas Mobilo Telefonu (LMT). "TE!" atbalsta "Laima", Latvijas pasts, Tūrisma attīstības valsts aģentūru, Latvijas Valsts meži un "Volvo".

Raidījumu LTV 1 ekrānos var redzēt katru ceturtdienu pulksten 21.15 ar atkārtojumu tās pašas nedēļas sestdienā pulksten 11. Visas raidījuma epizodes varēs skatīties arī "VFS Films" mājas lapā http.//vfs.lv/.