Aizvadītajā diennaktī, veicot 2137 "Covid-19" testus, "Covid-19" konstatēts sešiem cilvēkiem, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotie dati, ziņo LETA.

SPKC rīcībā esošā informācija liecina, ka trīs saslimušie ir citu saslimušo kontaktpersonas, viens saslimušais atgriezies no Polijas. Vēl viens saslimušais ir saistīts ar uzliesmojumu Murjāņu Sporta ģimnāzijā, bet vēl ar vienu personu sākta saziņa, lai precizētu papildu informāciju. Epidemioloģiskā izmeklēšana turpinās.

Latvijā līdz šim veikti 210 046 "Covid-19" izmeklējumi, saslimusi 1281 persona un 1070 izveseļojušās, bet 32 mirušas.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā stacionēts viens pacients ar "Covid-19". Stacionāros patlaban ārstējas pieci ar jauno koronavīrusu sasirgušie, un visiem slimības gaita ir vidēji smaga. Līdz šim no stacionāra izrakstīti 193 "Covid-19" pacienti, starp kuriem ir gan tie, kas izveseļojušies, gan tie, kas miruši.

Jau ziņots, ka līdz šim desmit Murjāņu Sporta ģimnāzijas audzēkņiem un viņu trenerim apstiprināta inficēšanās ar "Covid-19".

Papildināts. Ņemot vērā precizēto informāciju, divi "Covid-19" saslimšanas gadījumi šajās dienās reģistrēti Liepājā. Kopā mūsu pilsētā saslimuši 32 cilvēki, taču aktīvo slimnieku skaits nepārsniedz piecus.

Visaugstākais sasirgušo skaits joprojām novērojams galvaspilsētā, kur zināms par 86 inficētajiem. Otrais augstākais "Covid-19" inficēto skaits ir Gulbenes novadā, kur inficēšanās ir apstiprināta kopumā 17 iedzīvotājiem, un trešais augstākais saslimušo skaits ir Ogres novadā, kur reģistrēti deviņi saslimušie.

Saslimšana ar "Covid-19" patlaban reģistrēta 36 pašvaldībās, ziņo LETA.