Biedrība "Latvijas pirmās palīdzības vienība" informē, ka Eiropas Atbalsta fonda vistrūcīgākajām personām Darbības programmas ietvaros tiek organizēti papildus līdzdalības pasākumi.

Tie notiks līdztekus pārtikas un pamata materiālās palīdzības atbalsta komplektu izsniegšanai.

Laika posmā no 6.jūlija līdz 14.jūlijam Liepājā un piecos tās apkārtnes novados tiks rīkoti pasākumi "Par zivīm un ne tikai". Pasākuma vadītāji – Jānis Burdajs un Gunta Riekstiņa – aizrautīgi makšķernieki un izcili dabas pazinēji – atklās zivju ķeršanas noslēpumus.

Pasākumā aicināti piedalīties gan pieredzējuši makšķernieki, gan tie, kuri tikai sāk domāt par zivīm un ūdeni, gan līdzjutēji. Pludiņmakšķeri līdzi ņemt nav obligāti, jo paralēli zivju ķeršanai, notiks arī dažādi konkursi un stafetes, kuros varēs laimēt balvas. Pēc pasākuma – zivju zupa.

Visi interesenti, kuriem pašvaldības sociālais dienests ir piešķīris trūcīgas personas statusu, ir laipni aicināti piedalīties pasākumos, kas notiks:
• 6.jūlijā, pulksten 10 – Nīcas novada "Upeskrastos";
• 7.jūlijā, pulksten 10 – Grobiņas novada Medzes pagasta "Plienītēs";
• 7.jūlijā, pulksten 14.30 – Priekulē, pie Kultūras nama;
• 11.jūlijā, pulksten 15 – Liepājā, Cietokšņa ielā 2, pie Cietokšņa kanāla;
• 14.jūlijā, pulksten 10 – Aizputes novada Cīravā, Alus dārzā;
• 14.jūlijā, pulksten 15 – Durbes novada Līgutos, pie Durbes ezera.

Atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai, no maksas par makšķerēšanu atbrīvotas personas, kas jaunākas par 16 un vecākas par 65 gadiem, kā arī personas ar invaliditāti. Pārējām personām, kuras vēlēsies mašķerēt, līdzi jāņem derīga makšķernieka karte un personu apliecinošs dokuments.
Pasākums ir bezmaksas!

Zvanot pa tālruni 26533069, var saņemt Informāciju par pasākumiem un atbalsta paku saņemšanu.