4.maijā, Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienā, Latvijas Reģionu Apvienība/liepājnieki aicina ikvienu apmeklēt apvienības vides objekta atklāšanu.

Liepājnieki aicināt kopīgi ieskandināt Latvijas valsts simtgades svinības un Baltā galdauta svētkus, informē sabiedrisko attiecību speciāliste Endija Rebāne.

Ceturtdien, 4.maijā, pulksten 14.50 ikviens liepājnieks un pilsētas viesis ir aicināti apmeklēt LRA/liepājnieki rīkoto pasākumu Zivju ielā 2A, kur netālu no biedrības "liepājnieki" biroja , tiks atklāta LRA/liepājnieki interaktīvā foto siena. Tajā būs iespējams nofotografēties kopā gan ar kandidātiem, gan ar draugiem, lai dalītos ar foto sociālajos tīklos, pievienojot mirkļa birku jeb haštagu #prieksdzīvotliepājā. Latvijas Reģionu Apvienība/liepājnieki nešaubās, ka izveidotais vides objekts varētu kļūt par interesantu vaibstu daudzveidīgajā pilsētas sejā.

Pievienojoties kopējiem Baltā galdauta svētku pasākumiem visā Latvijā, pulksten 15 LRA/liepājnieki aicina kopā uzzīmēt ar krītiņiem katram savu baltā galdauta vīziju uz Romas dārza bruģa (Zivju ielā 3), citādāk pieliekot savu roku un atverot savu sirdi Latvijas valsts simtgades godināšanā.

Pasākuma laikā par muzikālo noskaņojumu parūpēsies liepājnieku postfolka grupa "Zari".