Sestdien, 7.augustā, pulksten 11 biedrība "Radi Vidi Pats" aicina ģimenes ar bērniem pievienoties izzinošam un rotaļīgam rīta pasākumam "Pasaku dārzs", informē biedrības sabiedrisko attiecību vadītāja Ilze More.

Pasākums norisināsies Kopienas dārzā, pretī Juliannas pagalmam, Kuģinieku ielā 6. Pasākuma laikā tiks pārrunātas dažādas pasakas un stāsti, kas sevī ietver vēstījumus arī par augiem., sasaistot tos ar Kopienas dārzu. "Pasaku dārza" pamatā būs rotaļas papildinātas ar dārza un dzīvās pasaules iepazīšanu.

Šis būs jau otrais bērnu pasākums Kopienas dārzā. Pasākums paredzēts pirmsskolas un jaunākās sākumskolas vecuma bērniem. Sliktu laikapstākļu gadījumā pasākums var tikt pārcelts.

"Pasaku dārzs" notiek projekta "Radi Liepāju pats" ietvaros, kuru finansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija caur EEZ un Norvēģijas grantu programmu "Aktīvo iedzīvotāju fonds".

Pasākums var tikt fotografēts un filmēts. Iegūtie materiāli var tikt izmantoti "Radi Vidi Pats" un "Aktīvo iedzīvotāju fonda" komunikācijā.