Latvijas Pasta klienti 2016.gadā pasta nodaļās ziedojuši 15 000 eiro Ziedot.lv slimu bērniņu programmai "Mazajām sirsniņām". Ziedojumi vākti arī Liepājas un reģiona 32 pasta nodaļās.

Kopumā Liepājas un reģiona 32 pasta nodaļās 2016.gadā ziedoti 700 eiro Ziedot.lv labdarības programmai "Mazajām sirsniņām", 296 eiro no šīs summas – tieši pašā Liepājas pilsētā. 2014.gadā Liepājas un tās reģiona pasta nodaļās ziedoti 1265 eiro, bet 2015.gadā – 1092 eiro. Kopumā kopš ziedojumu vākšanas uzsākšanas pasta nodaļās Liepājā un tās apkaimes pasta nodaļās ziedoti 3057 eiro, informē uznēmuma sabiedrisko attiecību daļa.

Saziedotā nauda paredzēta visu Latvijas reģionu smagi slimo bērniņu ārstēšanai un rehabilitācijai. Par Latvijas Pastā ziedotajiem līdzekļiem palīdzība tiek nodrošināta 34 bērniem. Trīs gadu laikā Latvijas Pasta apmeklētāji ziedojuši vairāk nekā 60 000 eiro Mazo sirsniņu programmai, un ziedojumu vākšana pasta nodaļās turpinās.

Ziedojumu kastītes izvietotas gandrīz 500 pasta pakalpojumu sniegšanas vietās visā Latvijā – par līdzekļiem, ko Latvijas Pasta klienti tajās ziedojuši 2016.gadā, iespējams apmaksāt ārstniecības un rehabilitācijas kursus 34 bērniem vecumā no četriem līdz 16 gadiem, balstoties uz ārstu sniegtajām rekomendācijām par katram bērnam nepieciešamo terapijas veidu. Regulāri saņemtā terapija būtiski uzlabo smagi slimo bērniņu veselību, veicina viņu attīstību un uzlabo dzīves kvalitāti. Mazie pacienti ir no visdažādākajām Latvijas vietām – piemēram, Dobeles, Jelgavas, Jūrmalas, Krāslavas, Liepājas, Līvāniem, Ventspils, Rīgas u.c.

2017.gadā Latvijas Pasta nodaļās ziedojumu vākšana turpinās, aicinot palīdzēt smagi slimiem bērniem saņemt kvalitatīvu rehabilitāciju tepat Latvijā. 2017.gadā palīdzību lūdz vairāk nekā 100 bērni un jaunieši no visas Latvijas. Lai visiem bērniem palīdzētu nepieciešami 200 tūkstoši eiro.  Latvijas Pasta tīkla plašais un sazarotais izvietojums visā Latvijas teritorijā nodrošina unikālu iespēju ikvienam Latvijas iedzīvotājam atbalstīt mūsu slimos bērniņus. Kā pierāda līdzšinējo gadu pieredze, iedzīvotāju atsaucība ziedojot ir ļoti liela.

Latvijas Pasta valdes priekšsēdētājs Mārcis Vilcāns: “Latvijas Pasta vārdā izsaku pateicību visiem mūsu klientiem, kas pasta nodaļās izmantojuši ne tikai pasta pakalpojumus, bet arī ziedojuši programmai Mazajām sirsniņām. Mūsu nodaļas atrodas visā Latvijā, un arī tajās saziedotie līdzekļi tiek izmantoti visu valsts reģionu bērnu ārstēšanai un rehabilitācijai.”   

Ziedot.lv vadītāja Rūta Dimanta: “Pateicamies Latvijas Pasta darbiniekiem un klientiem, ka varam ar jūsu starpniecību palīdzēt Latvijas bērniem un viņu ģimenēm. Katrs ziedotais cents un eiro tiks rūpīgi izlietots, lai saņemtu vislabāko!”

Ziedojumu vākšana sadarbībā ar Ziedot.lv pasta nodaļās tika sākta 2013.gada decembrī un šogad turpināsies jau ceturto gadu.