Liepājas pilsētas Izglītības pārvaldes Izglītības attīstības un metodiskais atbalsta centrs aicina iedzīvotājus uz pieaugušo neformālās izglītības nodarbībām. Nodarbības tiek plānotas un organizētas pamatojoties uz iedzīvotāju vēlmēm un vajadzībām, kas tika noskaidrotas aptaujā par mācību vajadzībām Liepājas un Dienvidkurzemes novada iedzīvotājiem, informē Liepājas Izglītības pārvalde.

• 17.maijā, pulksten 17.30–19 interesenti aicināti uz nodarbību "Ieteikumi bērnu valodas attīstībai mājas apstākļos" sadarbībā ar praktizējošu logopēdi Aigu Budriķi-Ziemeli.

Logopēde Aiga Budriķe-Ziemele palīdzēs atbildēt uz jautājumiem par to, kam jāpievērš uzmanība bērna runas attīstības gaitā? Ar ko sākt un kur meklēt nepieciešamo palīdzību? Praktiskajā nodarbībā tiks pielietotas un apskatītas dažādas metodes – vingrinājumi, attīstošās spēles, burtu kartiņas, pieejamie interneta resursi. Nodarbības apmeklētāji iegūs praktisku informāciju, kā ikdienā, mājās attīstīt sava bērna runu un valodu. Mērķauditorija. vecāki, kuriem ir 3–6 gadus veci bērni.

• 24.maijā, pulksten 17.30–19 notiks praktiskā nodarbība "Stresa vadīšanas metodes" sadarbībā ar praktizējošu psiholoģi Ievu Pelīti.

Stress ir neatņemama cilvēka dzīves sastāvdaļa. Tas var būt gan noderīgs gan arī ļoti postošs, ja cilvēks neatrod veidus, kā tikt galā ar stresa situācijām savā ikdienā. Ilgstošs stress var novest cilvēkus līdz pat izdegšanas sindromam, kad cilvēks vairs nespēj pilnvērtīgi veikt savus darba pienākumus vai jebkuras citas savas līdzšinējās aktivitātes. Kā atpazīt stresa izraisošos notikumus? Kā palīdzēt sev stresa situācijās? Psiholoģe Ieva Pelīte palīdzēs izprast savus galvenos stresa izraisītājus ikdienā un dos iespēju apgūt praktiskas stresa vadīšanas metodes.

• 26.maijā, pulksten 16–17.30 informatīvi praktiska nodarbība par Koučingu, kopā ar sertificētu kouču Ilzi Ernestsoni. Nodarbības laikā būs iespēja uzzināt, kas ir koučings, kādi ir koučinga instrumenti, kā arī apgūt praktiskas koučinga metodes, ko pielietot ikdienā.

Nodarbības notiek Peldu ielā 5, tās ir bezmaksas un vietu skaits ierobežots. Pieteikšanās šeit.