15. aprīlī Liepājas Latviešu biedrības namā Liepājas Džeza dienu ietvaros notika Liepājas Simfoniskā orķestra un maestro Raimonda Paula koncerts „Dziesmas bez vārdiem”.

Koncerta laikā prāvā skaitā atnākušajiem skatitājiem bija iespēja dzirdēt Raimonda Paula jaunāko instrumentālo programmu „Dziesmas bez vārdiem”. Kopā ar maestro koncertēja arī ilggadējie Raimonda Paula skatuves partneri, džeza mūziķi – kontrabasists Andris Grunte un sitaminstrumentālists Māris Briežkalns. Skanējumu papildināja arī vokālā trio „Limonāde” dziedātājas – Kristīne Tkačuka, Ieva Katkovska un Iluta Valtere. Īpaši šim koncertam Paula dziesmu aranžijas bija veidojis diriģents Jēkabs Ozoliņš.

Koncerta noslēgumā, kā ierasts, neiztika bez maestro smalkajiem jociņiem, kad viņš no Liepājas mēra Ulda Seska atprasīja Liepājas bomžiem iedoto latu. Saņēmis veselus divus latus, Raimonds Pauls, skanot publikas smiekliem, pateicās par iespēju nopelnīt.

Jāatgādina, ka Džeza dienas Liepājā ar to nebeidzās. 28. aprīlī no Londonas Liepājā ieradīsies grupa „The Briefing”, lai pulksten 19:00 sniegtu koncertu noliktavas ēkā Vecā Ostmalā 55 kanālmalā. Savukārt 2. maijā Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē notiks koncerts, kam dots nosaukums „Pavasara džeza mirkļi”. Koncertā uzstāsies Jānis Strazds, Andris Ērglis, Vilnis Krieviņš, Aleksejs Balinskis, Aivars Meijers un kā īpašā viešņa Liepājā ieradīsies Keiko Borjesone.